O FIRMIE

Firma Eduline powstała w 2011 r. w Poznaniu. Głównymi obszarami działania firmy są nowoczesne rozwiązania informatyczne, audyty bezpieczeństwa podmiotów publicznych i finansowych oraz profesjonalne wsparcie systemów informatycznych, w tym systemu EZD PUW.

Nasz model współpracy z Klientem opiera się głównie na precyzyjnej komunikacji, dopracowanych i skutecznych procedurach wewnętrznych oraz zdolności do minimalizacji ryzyka projektowego. W efekcie możemy Państwu zapewnić wysokiej jakości usługi w bardzo korzystnej cenie. Państwa zaufanie zyskujemy unikatowym, profesjonalnym podejściem i przejrzystymi zasadami współpracy opartymi na partnerskich relacjach.

Jesteśmy firmą rozwijającą się odważnie i szybko reagującą na aktualne i przyszłe wymagania projektowe, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie oddziału warszawskiego i zwiększyliśmy liczbę naszych konsultantów.

ZESPÓŁ EDULINE

Zespół Eduline to najlepsi specjaliści branży IT. Gwarantują oni kompleksową usługę w najwyższym standardzie. Nasi profesjonaliści z zaangażowaniem oraz pasją realizują wyznaczone cele i to oni są podstawą naszego sukcesu. Kolejne realizowane przez nas projekty wzbogacają nasz zespół o niezbędną praktykę i nową wiedzę. Pracownicy Eduline dbają, by wsparcie było szybkie i skuteczne, a komunikacja z Klientem przynosiła wymierne efekty.

WSPARCIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Informatyzacja, wdrażanie systemów informatycznych to przyszłość, jednak kroki ku niej należy stawiać ostrożnie i być dobrze przygotowanym, dlatego też chętnie pomożemy Państwu przejść przez ten proces bez zbędnych potknięć. W naszej ofercie odnajdą Państwo kompleksowe wsparcie wdrożeń systemów informatycznych (w tym EZD PUW) charakteryzujące się:

  • wysokiej klasy doradztwem ze strony doświadczonego zespołu,
  • nowoczesnymi rozwiązaniami programistycznymi zwiększającymi użyteczność aplikacji,
  • szkoleniami idealnie dopasowanymi do stopnia zaawansowania użytkownika,
  • elastycznością w zakresie modyfikacji produkcyjnych i postprodukcyjnych,
  • szczegółowo zaplanowaną strategią uwzględniającą wszelkie niezbędne działania,
  • przestrzeganiem założonego harmonogramu zadań.

Podczas realizacji projektu w ramach POIG 2007-2013 dla Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego nasi konsultanci byli istotną pomocą dla szeregu jednostek administracji publicznej wdrażających system EZD PUW. Dowodem jakości naszych usług jest kontynuowanie współpracy z wieloma Partnerami, pomimo zakończenia projektu bazowego.