O FIRMIE

Firma Eduline powstała w 2011 r. w Poznaniu. Głównymi obszarami działania firmy są nowoczesne rozwiązania e-learningowe oraz profesjonalne wsparcie systemów informatycznych, w tym systemu EZD PUW. Eduline jest partnerem handlowym zarówno dla Klientów biznesowych, jak i dla sektora publicznego.

Nasz model współpracy z Klientem opiera się głównie na precyzyjnej komunikacji, dopracowanych i skutecznych procedurach wewnętrznych oraz zdolności do minimalizacji ryzyka projektowego. W efekcie możemy Państwu zapewnić wysokiej jakości usługi w bardzo korzystnej cenie. Państwa zaufanie zyskujemy unikatowym, profesjonalnym podejściem i przejrzystymi zasadami współpracy opartymi na partnerskich relacjach.

Jesteśmy firmą rozwijającą się odważnie i szybko reagującą na aktualne i przyszłe wymagania projektowe, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie oddziału warszawskiego i zwiększyliśmy liczbę naszych konsultantów.

ZESPÓŁ EDULINE

Zespół Eduline to najlepsi specjaliści branży IT. Gwarantują oni kompleksową usługę w najwyższym standardzie. Nasi profesjonaliści z zaangażowaniem oraz pasją realizują wyznaczone cele i to oni są podstawą naszego sukcesu. Kolejne realizowane przez nas projekty wzbogacają nasz zespół o niezbędną praktykę i nową wiedzę. Pracownicy Eduline dbają, by wsparcie było szybkie i skuteczne, a komunikacja z Klientem przynosiła wymierne efekty.

E-LEARNING

Oferujemy Państwu innowacyjny model realizacji kursów e-learningowych wyróżniający się:

 • merytorycznie dopracowaną treścią dydaktyczną,
 • atrakcyjnym wizualnie materiałem multimedialnym,
 • profesjonalnym zespołem wsparcia, który rozwiąże problemy związane z implementacją,
 • elastycznym podejściem do form realizacji projektu,
 • połączeniem wysokiej jakości oraz korzystnej ceny.

Nasze szkolenia e-learningowe wykorzystywane są m.in. w instytucjach finansowych, spółkach badawczych, kancelariach ministerialnych oraz urzędach wojewódzkich. W sumie w ramach rozmaitych projektów i w zakresie współpracy różnych podmiotów przygotowaliśmy dotychczas prawie 100 kursów z różnych dziedzin.

Jesteśmy również autorami innowacyjnych aplikacji do tworzenia szkoleń z obsługi i naprawy maszyn – Imitation of 3d service.

WSPARCIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Informatyzacja, wdrażanie systemów informatycznych to przyszłość, jednak kroki ku niej należy stawiać ostrożnie i być dobrze przygotowanym, dlatego też chętnie pomożemy Państwu przejść przez ten proces bez zbędnych potknięć. W naszej ofercie odnajdą Państwo kompleksowe wsparcie wdrożeń systemów informatycznych (w tym EZD PUW) charakteryzujące się:

 • wysokiej klasy doradztwem ze strony doświadczonego zespołu,
 • nowoczesnymi rozwiązaniami programistycznymi zwiększającymi użyteczność aplikacji,
 • szkoleniami idealnie dopasowanymi do stopnia zaawansowania użytkownika,
 • elastycznością w zakresie modyfikacji produkcyjnych i postprodukcyjnych,
 • szczegółowo zaplanowaną strategią uwzględniającą wszelkie niezbędne działania,
 • przestrzeganiem założonego harmonogramu zadań.

Podczas realizacji projektu w ramach POIG 2007-2013 dla Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego nasi konsultanci byli istotną pomocą dla szeregu jednostek administracji publicznej wdrażających system EZD PUW. Dowodem jakości naszych usług jest kontynuowanie współpracy z wieloma Partnerami, pomimo zakończenia projektu bazowego.

FAKTY I LICZBY

ze wszystkich naszych pracowników to kobiety
pracowników pracuje z nami dłużej niż rok
ze wszystkich naszych pracowników to programiści
naszych pracowników pije kawę z mlekiem