WERSJA DEMONSTRACYJNA

Większość kursów e-learningowych została zrealizowana na potrzeby naszych Klientów. Zobowiązania, które na siebie przyjęliśmy wraz z podpisaniem konkretnych umów, nie pozwalają na pokazanie znacznej części naszych prac. Posiadamy jednak rozbudowaną bazę autorskich kursów. Ich zakup jest możliwy w formie licencji na określony czas lub założoną liczbę użytkowników (w przypadku dostępu do kursu z platformy LMS).

Jednym z naszych autorskich kursów e-learning jest „Ochrona danych osobowych”. Jest to szkolenie proste w formie, ale angażujące uczestnika do efektywnego przyswajania wiedzy i pełnego skupienia w trakcie całego procesu nauki. Ekrany informacyjne przeplatają się z ekranami zadaniowymi, co nie pozwala uczestnikowi na obniżenie koncentracji.

Na ekranach szkoleniowych wykorzystujemy liczne interakcje (np. kliknięcie, najechanie kursorem myszy, przesunięcie elementu), które przyciągają uwagę uczestnika. Eliminują efekt „nudnej czytanki”, który często pojawia się w szkoleniach zbudowanych z ekranów zawierających wyłącznie tekst i statyczną grafikę.

W szkoleniu wielokrotnie pojawiają się animowane postacie, których zadaniem jest zaciekawienie uczestnika kursu i wzmocnienie przekazu wszędzie tam, gdzie omawiane zagadnienia są szczególnie istotne. Wszystkie postacie rysowane są przez naszych grafików, co daje gwarancję ich unikalności.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących kursów e-learning, zapraszamy do kontaktu.

 

ZOBACZ DEMO