KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA E-LEARNING

Doświadczony zespół ekspertów, perfekcyjna organizacja oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Wszystko to pozwala nam tworzyć profesjonalne kursy, które od wielu lat służą szkoleniu kadr w małych firmach rodzinnych, dużych korporacjach oraz największych urzędach administracji państwowej.

Skuteczność naszych kursów opieramy na precyzyjnym opracowaniu treści merytorycznych oraz zastosowaniu wielu nowoczesnych metod dydaktycznych, takich jak grywalizacja, mobile learning czy b-learning. Równie istotne jest dostosowanie właściwej metodyki do możliwości kursanta oraz wymaganego poziomu retencji wiedzy. Całość ubieramy w atrakcyjną formę animowanych scenek 2D i 3D z udziałem profesjonalnych lektorów. Moduły merytoryczne przeplatamy ciekawymi quizami oraz testami na zakończenie poszczególnych działów tematycznych. W efekcie otrzymują Państwo atrakcyjne wizualnie i efektywne merytorycznie narzędzie do szkolenia pracowników.

Nie musicie Państwo martwić się o infrastrukturę IT, ponieważ możemy uruchomić całą platformę szkoleniową i zarządzać nią w zakresie określonym umową. Dzięki temu nasi Klienci mogą zredukować koszty związane z infrastrukturą i administracją do niezbędnego minimum. Platforma EduXL daje możliwości m.in. monitoringu tempa przyswajania wiedzy, wyników nauczania, czasu spędzonego na nauce oraz automatycznego lub ręcznego certyfikowania kursantów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, możemy również przeszkolić Państwa kadrę z zakresu pełnej obsługi platformy w obszarach użytkowania i administracji. Co więcej zapewnimy także szybkie wsparcie HelpDesk oraz pomoc naszego profesjonalnego HotLine, gwarantującego natychmiastową reakcję w nagłych przypadkach. Dbając o najwyższe standardy; możemy opracować także pełną politykę zgodności w zakresie GIODO i zapewnić kompatybilność platformy LMS ze standardem WCAG 2.0.

Badania rynku dowodzą, że większość firm bagatelizuje kwestie związane z ochroną danych osobowych, wynikające z wymagań stawianych przedsiębiorcom przez GIODO. Narażają się w ten sposób na wysokie kary, problemy natury formalno-prawnej oraz wizerunkowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy rozwiązania uwzględniające restrykcje związane z przetwarzaniem zbiorów danych wrażliwych, np. baz użytkowników lub repozytoriów certyfikatów.

Eduline dysponuje wiedzą i narzędziami pozwalającymi na stworzenie spójnej polityki ochrony danych osobowych i implementacji w ramach platformy LMS.

WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines) jest to system regulujący ułatwienia w dostępie do treści publikowanych w Internecie. Udostępniliśmy rozwiązanie, w którym szczególnie ważna jest dostępność informacji dla osób niepełnosprawnych.

Zgodność z WCAG 2.0 jest istotna dla podmiotów administracji publicznej, na które nałożony jest ustawowy obowiązek spełniania tej normy w wykorzystywanych narzędziach IT. Szacuje się, że osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności stanowią 1/7 całej populacji światowej. Nawet przy ostrożnym założeniu, że tylko 1/10 z nich korzysta z Internetu, ułatwienia takie wydają się być nieocenione dla bardzo dużej grupy ludzi. Realizowane przez nas projekty mogą być dostosowane do standardu WCAG 2.0. Przyczyni się do komfortowego korzystania z naszych usług również przez użytkowników niepełnosprawnych.