DOŚWIADCZONY I ZGRANY ZESPÓŁ

Eduline to zgrany zespół, dla którego każda niestandardowa koncepcja to wyzwanie mające na celu osiągnięcie maksymalnej satysfakcji naszej i Klienta. Realizując kolejne projekty, stale  się rozwijamy i zbliżamy do zawodowej perfekcji.

Sukces w branży e-learningu zawdzięczamy właśnie zespołowi doświadczonych ekspertów. Nasi pracownicy to dynamiczni, kreatywni i ambitni entuzjaści nowoczesnych technologii nauczania. Połączenie wiedzy, obycia w branży z zapałem i ambicją skutkuje nieszablonowymi rozwiązaniami o wysokiej jakości merytorycznej, graficznej i technicznej.

Naszymi atutami są także wypracowane i doskonalone przez lata procedury prowadzenia projektów. Do realizacji wykorzystujemy zaawansowane narzędzia informatyczne, które na każdym etapie wspierają procesy projektowania, a następnie wdrożenia.

Ludzie tworzący Eduline od 2001 roku z powodzeniem przygotowują szkolenia dla podmiotów administracji publicznej oraz biznesu. Realizowaliśmy projekty na rzecz naszych Klientów, ale również na rzecz Klientów naszych Partnerów biznesowych w ramach podwykonawstwa wdrożeń e-learningowych dla sektora publicznego. W ciągu tych lat zebraliśmy optymalny zespół najlepszych specjalistów w branży, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.
W 2011 roku postanowiliśmy stworzyć wspólną firmę i działać pod własną marką. Teraz wszyscy razem pracujemy dla Państwa pod szyldem Eduline.
W ramach wielu projektów nasi pracownicy sprostali już wielu nietypowym wyzwaniom. W czasie kilku lat naszej działalności stworzyliśmy już niemal 100 różnego rodzaju kursów.
Jakość usług Eduline tworzy zespół młodych ludzi, pełnych energii i zaangażowania. Każdy z nas posiada swoją specjalizację, w której jest najlepszy. Są wśród nas dojrzali dydaktycy, energiczni młodzi programiści, nieszablonowi graficy, zamyśleni copywriterzy i doświadczony zarząd zapewniający nam wszystkim komfortowe warunki pracy.
Czas spędzony przy tworzeniu projektów szkoleniowych to nie tylko praca, lecz także świetna zabawa. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, ale unikamy rutyny. Przełamujemy schematy i omijamy ograniczenia, konsekwentnie dążąc do celu i zawsze starając się być krok do przodu. Strategia ta bezpośrednio przekłada się na nasze dokonania.